Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Zdjęcia ślubne - czy je wywołać?

zdjęcia ślubneMłodzi, którzy decydują się na fotografa na ślub często zastanawiają się również czy decydować na wywoływanie zdjęć ze ślubu. Często myśli się, że wystarczy mieć zdjęcia na płycie. Przede wszystkim młodzi w taki sposób chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Warto jednak się zastanowić czy w codziennym życiu będzie czas, by samemu wybrać zdjęcia do albumu bądź też przygotować fotoksiążkę? Jednocześnie płyty DVD czy dyski komputerów ulegają awariom o czym trzeba pamiętać, dlatego warto mieć je w tradycyjnej formie. Dodatkowo zdjęcia papierowe mają w sobie duszę. Będzie się je na starość oglądać z niezwykłą przyjemnością natomiast zdjęcia na komputerze mogą nam zginąć w tysiącach innych zdjęć. Gdy już zdecydujecie się już na to, by zdjęcia wywołać trzeba również wybrać dla nich odpowiednią oprawę.

Klasyczny album

To forma typowa, klasyczna, w której wszystkie stronnice są przedzielone pergaminem. Zdjęcia wkleja się przy użyciu nalepek. Można umieszczać tradycyjnie jedno zdjęcie na jednej karcie jak i też robić nowoczesne formy, gdzie na jednej karcie jest kilka zdjęć. Wszystko zależy tylko od naszego upodobania. Poza tym możemy oczywiście wybrać odpowiednie formy okładki dla swojego albumu. Zawsze można dobrać rozmiar albumu a nawet kolor kart, na których będą wklejone zdjęcia.

Fotoksiążka

To forma, która przygotowana jest tak jak tradycyjna książka. Strony według jednego z brzegów są klejone bądź zszywane. Mają najczęściej grubość większa niż tradycyjne strony w książce, wykonane są na papierze kredowym. Zdjęcia można tutaj układać według własnych upodobań tworząc również kolaże zdjęć.

Fotoalbum

album ślubnyTo forma, gdzie dwie strony obok siebie po rozłożeniu tworzą jedną całość płaską. Nie ma wtedy po środku żadnego szybcia czy klejenia. Strony w tej formie są bardzo eleganckie, często na papierze perłowym dodatkowo o bardzo dużej gramaturze. Pozostają całkowicie sztywne, nie jak w fotoksiążce. Układ zdjęć oczywiście każdy może dopasować do swoich potrzeb. Warto również zdecydować się na to, by jedno zdjęcie przygotować sobie w formie fotoobrazu, bądź też można oprawić w ramę lub dużą antyramę.