Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Wybór idealnej torebki

torebka na lato

Mogłoby się wydawać, że wybranie idealnej torebki nie będzie trudne, ale jak się jednak okazuje na zdjęciach często widać, że kobiety nie potrafią torebek dobrać. Mamy tutaj trzy zasady, które teoretycznie nie są skomplikowane, ale będą się przenikać. Dodatkowo nad tym jest jeszcze czwarta zasada a mianowicie pytanie o modę. To właśnie moda każde nam raz nosić luźne skórzane torby a raz malutkie propozycje. Odwiedź stronę: www.modaskorzana.pl  by dowiedzieć się więcej na temat galanterii skórzanej. 

Pierwsza zasada jaka musi być brana pod uwagę to wybieranie torebki pod kątem okoliczności. I tutaj im późniejsza będzie pora dnia i bardziej oficjalna okazja tym torebka musi być mniejsza. Źle będzie się prezentować duża torebka, która będzie zwisać z ramienia kobiety, która będzie ubrana w suknię balową. Pamiętajmy o tym, że taka torba będzie niszczyć stylizację a na to nie można sobie pozwolić. Na wieczorne okazje nie nadaje się również propozycja torebki płóciennej. Sprawdzą się zaś propozycje z cekinami, torebki lakierowane oraz koralikowe. Druga zasada jest taka, że im kobieta jest drobniejsza i niższa tym torebka musi być mniejsza i nie może mieć zbyt dużo ozdób. Filigranowa kobieta z wielką torbą będzie prezentować się komicznie. Jeśli dostanie wielką workowatą torbę na pewno nie zaprezentuje się dobrze tak samo jak z torbą, na której będzie wiele różnorakich ozdób. Kobieta wysoka natomiast może sobie na nie pozwolić, źle natomiast zaprezentuje się z torebką bardzo małą.

Niskie panie powinny unikać tak zwanych torebek jamników a więc tych propozycji, które będą mocno wydłużone, noszone poprzecznie. Raczej powinni decydować się na torebki kwadratowe, które będą wydłużone, ale ułożone wzdłuż ciała. Wysokie panie z jamnikami wyglądać będą świetnie, dla nich będzie to rzeczywiście ciekawa propozycja. Jeśli chcemy unikać wyglądu nadmiernej masy powinniśmy unikać torebki, która będzie odstawać od boku a dodatkowo znajdzie się tam masa różnych przedmiotów.

Trzeba zasada jest taka, że torebka musi pasować do stylu oraz koloru naszego stroju. To taka zasada, która już nieco się rozluźniła, raczej nie dobiera się już torebki pod kątem wyglądu naszych butów. Niezależnie od tego jaka moda będzie panować zawsze jest klasyka, elegancja w cenie, w ramach tego będziemy mogli się dobrze prezentować na różne okazje. Do eleganckiego stroju wyjściowego lakierowana torebka skórzana będzie zawsze wyborem doskonałym.